Leadership a obchodní snažení v obtížných dobách – online snídaně

Podívejte se na záznam online snídaně, která proběhla 9. 4. 2020

Od listopadu 2019 pořádáme jednou za měsíc v Kolíně podnikatelskou snídani v Café Kaftan od 8.00 do 10.30 hod. Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli uspořádat tuto snídani online.

Online snídaně proběhla ve čtvrtek 9. 4. 2020 od 8 hodin na téma „Leadership a obchodní snažení v obtížných dobách“.

Posnídal s námi Jarda Salva. Jarda se v roce 2018 vydal na cestu mentora a konzultanta s cílem pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji. K tomu využívá zkušenosti, které načerpal z předchozích 21 let práce na různých manažerských pozicích jak v malých českých společnostech tak i ve velkých amerických korporacích.

Aktuální situace s koranavirem postavila řadu manažerů a majitelů do situace, která je nejen nová, ale především velmi nebezpečná pro firmy. Všichni čelíme krizi, která takřka z hodiny na hodinu změnila naše fungování. Zastavil se standardní život v řadě organizací a nikdo neví, jak dlouho to může trvat.

V takové chvíli, více než kdykoli předtím, je pozornost týmů a organizací upřena na jejich manažery a majitele. Lidé čekají nejen jasné pracovní instrukce, ale zároveň očekávají určitou vzpruhu a jistotu, kterou jim jejich manažer či majitel dá.

Pokud některý manažer či majitel ještě před měsícem přemýšlel, zda být či nebýt leaderem, tak aktuální situace mu odpověď na tuto otázku sama přinesla. Manažer či majitel se musí stát leaderem. Pomyslným kapitánem, který provede svoji posádku rozbouřeným mořem.

Ale jak by se měl leader v době krize chovat?

Tak na tuto i další otázky se dozvíte odpovědi ze záznamu snídaně.

Získat záznam ze snídaně 9. 4. 2020

Jaký byl harmonogram snídaně?

8.00 – 8.10 počkáme na všechny přihlášené a bude prostor pro představení
8.10 – 9.30 – slovo dostane Jarda a v průběhu bude i prostor pro dotazy

A pro koho je online snídaně určena? Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatelé e-shopů, ale i majitelé menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní a zvažujete podnikání, bude pro Vás snídaně také přínosná.

A proč se vůbec na snídani připojit? Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

A co o první snídani řekla Jana Patková? „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rad potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“ Jan Musil potom napsal ze snídaně tento report.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013, k dalším pravidelným akcím v době před koronavirem patřili třeba obědy, které se konali každý týden.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Lída Charvátová a Jiří Krejčík.