AI s Davidem Grudlem – 23. 5. 2024

Snídaně proběhla 23. 5. 2024

Další snídaně proběhla  23.5. 2024. Tématem květnové snídaně byla AI.

Tématem nás provedl David Grudl – programátor a blogger 🙂

Pokud vás snídaně zaujala nebo jste ji nestihli, sledujte stránky CoworkingKolin.cz, na kterých se dozvíte datum a téma další snídaně.

A jaká témata už se na snídaních rozebírala?

Produktivita, improvizace, knihy, LinkedIn, komunikace s novináři, vedení lidí a firem, první pomoc, online marketing, 3D tisk, AI, Čtyři dovednosti velmi úspěšných lidí , Vyjednávání a Přechod z OSVČ na SRO, Cenotvorba, Survival kit pro tvorbu webu, Bitcoin a investice

Pro koho jsou snídaně určeny?

Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatele e-shopů, ale i majitele menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní, bude pro Vás snídaně také přínosná.

 

A proč vůbec na snídani dorazit?

Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

 

Co o snídaních říkají účastníci?

Jana Kafková : „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rád potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“

Jan Musil napsal ze snídaně tento report.

Michala Forstová napsala tento report ze snídaně na téma Bitcoin a report ze snídaně s AI s Davidem Grudlem.

Jana Rušidi o snídani napsala: „Cca před týdnem jsem se zúčastnila networkingové akce pořádané Coworking Kolín na téma umělá inteligence. Věděla jsem, že to bude dobré. Ale předčilo to očekávání. Sešla se tam spousta velmi šikovných a inspirativních lidí a skoro všichni byli z Kolína. Až mě to fakt ohromilo, jaký je v Kolíně obrovský lidský potenciál a kolik profíků z různých oblastí tady vedle mě žije. Víc takových akcí.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013. K dalším pravidelným akcím patří třeba obědy.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Jiří Krejčík a Adéla Hubnerová.