Panelová diskuse na téma přechod z OSVČ na SRO

Snídaně proběhla ve čtvrtek 18. 1. 2024.

Snídaně proběhla v restauraci La Musica  ve čtvrtek 18. 1. 2024. Tématem lednové snídaně bylo: Panelová diskuse na téma přechod z OSVČ na SRO.

Panelovou diskusi moderoval mentor Jaroslav Salva.

Pozvání přijala Marie Bubnová (zakladatelka ‎hostesingové agentury Bubnovi s.r.o.), Michal Blažek (zakladatel marketingové agentury Marketing Makers s.r.o.) a Martin Dostál (zakladatel firmy na vývoj aplikací pomáhající podnikatelům Redbit s.r.o.).

A jaká témata už se na snídaních rozebírala?

Produktivita, improvizace, knihy, LinkedIn, komunikace s novináři, vedení lidí a firem, první pomoc, online marketing, 3D tisk, AI, Čtyři dovednosti velmi úspěšných lidí a vyjednávání.

 

Pro koho jsou snídaně určeny?

Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatelé e-shopů, ale i majitelé menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní a zvažujete podnikání, bude pro Vás snídaně také přínosná.

 

A proč vůbec na snídani dorazit?

Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

 

Co o snídaních říkají účastníci?

Jana Kafková? „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rad potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“

Jan Musil napsal ze snídaně tento report.

Jana Rušidi o snídani napsala „Cca před týdnem jsem se zúčastnila networkingové akce pořádané Coworking Kolín na téma umělá inteligence. Věděla jsem, že to bude dobré. Ale předčilo to očekávání. Sešla se tam spousta velmi šikovných a inspirativních lidí a skoro všichni byli z Kolína. Až mě to fakt ohromilo, jaký je v Kolíně obrovský lidský potenciál a kolik profíků z různých oblastí tady vedle mě žije. Víc takových akcí.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013, k dalším pravidelným akcím patří třeba obědy.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Jiří Krejčík a Jaroslav Salva.