Bitcoin a investice s Janem Paulusem – 18. 4. 2024

Další snídaně proběhne v restauraci La Musica od 08:45 do 11:00 ve čtvrtek 18. 4. 2024. Tématem dubnové snídaně bude:

Podvody s Bitcoinem a investice.

A co vše společně probereme?

 Bitcoin ještě neumřel?
 Jaké to je podnikat v BTC odvětví?
Bitcoinová komunita
 Podvody a praní špinavých peněz
Investice

 

Tématem nás provede Jan Paulus – zakladatel bitcoinové kavárny Bitclub v Kolíně.

Přijďte s námi posnídat. Stačí, když si zajistíte místo přes tlačítko níže. Počet míst je omezen, tak abychom se v prostoru salonku restaurace všichni cítili příjemně a abychom se všichni zvládli poznat. V ceně snídaně je bohatý raut (šunková a sýrová mísa, zelenina, ovoce, něco sladkého, jogurt, müsli, pečivo, džus, voda, káva, čaj, párečky, vajíčka, marmeláda, máslo a program. Pro členy, kteří mají alespoň základní členství, je vstup na snídani zvýhodněn. Toto členství si může zakoupit kdokoliv.

Harmonogram – pozor NOVÉ časy!

08:45 – 09:00  – příchod účastníků

09:00 – 9:15 – představení účastníků

09:15 – 10:45 – přednáška s diskuzí

od 10:45 – networking

Rezervovat místo na snídani (18. 4. 2024)

 

A jaká témata už se na snídaních rozebírala?

Produktivita, improvizace, knihy, LinkedIn, komunikace s novináři, vedení lidí a firem, první pomoc, online marketing, 3D tisk, AI, Čtyři dovednosti velmi úspěšných lidí , Vyjednávání a Přechod z OSVČ na SRO, Cenotvorba, Survival kit pro tvorbu webu

Pro koho jsou snídaně určeny?

Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatele e-shopů, ale i majitele menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní, bude pro Vás snídaně také přínosná.

 

A proč vůbec na snídani dorazit?

Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

 

Co o snídaních říkají účastníci?

Jana Kafková : „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rád potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“

Jan Musil napsal ze snídaně tento report.

Jana Rušidi o snídani napsala: „Cca před týdnem jsem se zúčastnila networkingové akce pořádané Coworking Kolín na téma umělá inteligence. Věděla jsem, že to bude dobré. Ale předčilo to očekávání. Sešla se tam spousta velmi šikovných a inspirativních lidí a skoro všichni byli z Kolína. Až mě to fakt ohromilo, jaký je v Kolíně obrovský lidský potenciál a kolik profíků z různých oblastí tady vedle mě žije. Víc takových akcí.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013. K dalším pravidelným akcím patří třeba obědy.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Jiří Krejčík a Adéla Hubnerová.