Ceník

Sdílená kancelář

Nemusíte se o nic starat, kancelář je zařízená (kuchyňka, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konev, kávovar, stoly, židle, vysokorychlostní internet, síťová tiskárna). K dispozici je i odborná literatura v knihovně a několik čísel časopisu Forbes. WC je na patře. V létě je možné využívat zahradu s bazénem :-).

Zjistili jsme, že pevné tarify u nás nefungují, každý potřebuje něco trochu jiného, proto má u nás každý svůj tarif. Je možné se domluvit na jednorázovém využití kanceláře i na pravidelném využívání. Cena za měsíc je od 500 Kč / měsíc bez DPH.

Zasedací místnost

K dispozici je i pronájem zasedací místnosti pro pořádání meetingů, workshop či školení. Součástí je projektor, flipchart, síťová tiskárna s kopírkou, plně vybavená kuchyňka a samostatné WC. V případě zájmu lze zajistit občerstvení. Vhodné pro max. 12 lidí.

Zasedací místnost - CoworkingKolin.cz - pohled na stůl Zasedací místnost - CoworkingKolin.cz - pohled na kuchyňku Zasedací místnost - CoworkingKolin.cz - pohled na gauč

Zasedací místnost rezervujte na telefonu +420 602 138 765 nebo na mailu meetingkh40@gmail.com. Můžete využít i objednávkový formulář.

Cena za 1-3 hodiny pronájmu je 190 Kč / hodinu. V případě 4 a více hodin za den je cena 150 Kč / hodinu. Ceny jsou bez občerstvení a DPH.