Podnikatelská snídaně 5. 11. 2019 v Kolíně

V úterý 5. listopadu Jiří Krejčík a Lída Charvátová uspořádali podnikatelskou snídani v Café Kaftan. Sešlo se nás 12 a naši skupinku tvořili odborníci v oblasti marketingu, účetnictví nebo IT. Jak zkušení podnikatelé, tak ti, kteří právě sekli s prací v korporátu nebo o tom vážně uvažují. U snídaně, která proběhla ve velmi přátelském duchu, jsme si příjemně popovídali a přivítali v komunitě okolo cowrokingu několik nových tváří.

Avizovaný host Honza Holeček bohužel kvůli nemoci nemohl dorazit, o to více ale bylo prostoru ke vzájemné diskusi. Udělali jsme velké představovací kolečko a probrali jsme zajímavá témata v oblasti komunikačních dovedností, vztahů (především těch pracovních) a osobní produktivity. 

Dozvěděli jsme se třeba, že ideální synergii mají dva vzájemně se doplňujících protiklady “vizionář” a “dotahovač,” že ideální kombinace je teplá večeře a studená sprcha ráno, a dostali jsme tipy i na papírový diář, Rocket book, Toggl, Asanu, datovku v mobilu, G Suite, Google Data Studio, a světelný budík.

Těšíme se na další příjemné setkání u příští snídaně, která proběhne 5. prosince 2019 ráno od 8 hodin opět v Café Kaftan. Téma snídaně je Improvizace pro obchodní účely a hostem bude Andrea Moličová, více o plánované snídani zde.

Napsáno 11. 11. 2019 | Autor: Jan Musil