Networkingová snídaně s ukázkou první pomoci – 24. 6. 2020

Připojte se k pravidelným networkingovým snídaním v Kolíně

Od listopadu 2019 pořádáme jednou za měsíc v Kolíně podnikatelskou snídani v Café Kaftan od 8.00 do 10.30 hod.

Přijďte s námi posnídat. Stačí, když si zajistíte místo přes tlačítko níže. Počet míst bude vždy omezen na 20 lidí, tak se zajištěním místa moc neotálejte. V ceně snídaně je bohatý raut (šunková a sýrová mísa, zelenina, ovoce, lívanečky, jogurt, müsli, pečivo, džus, voda, káva, čaj, párečky, slanina, vajíčka, marmeláda, máslo). Vstupné na snídani je 450 Kč. Pro členy, kteří mají alespoň základní členství, je vstup na snídani zvýhodněn na 400 Kč.

Další snídaně bude ve středu 24. 6. 2020 na téma „Výuka první pomoci zážitkem“.

Posnídá s námi Jakub Axman z firmy PrPom.

Uvažujete o zodpovědném kroku a chcete proškolit sebe nebo své zaměstnance v první pomoci? Nebo chcete program na teambuilding, který bude mít nějaký přesah? Pojďte to udělat zábavně a pomocí metody, kterou se opravdu něco naučí. Snídaně s ukázkou výuky první pomoci zážitkem.

Zajistit místo na snídani 24. 6. 2020

Jaký bude harmonogram snídaně?

8.00 – 8.45 příchod účastníků a prostor pro snídani
8.45 – 9.00 – představení účastníků
9.00 – 11.00 – ukázka první pomoci zážitkem
11.00 – 11.30 – prostor pro dotazy, diskusi a networking

A pro koho jsou snídaně určeny? Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatelé e-shopů, ale i majitelé menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní a zvažujete podnikání, bude pro Vás snídaně také přínosná.

A proč vůbec na snídani dorazit? Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

A co o první snídani řekla Jana Patková? „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rad potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“ Jan Musil potom napsal ze snídaně tento report.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013, k dalším pravidelným akcím patří třeba obědy, které se konají každý týden.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Lída Charvátová a Jiří Krejčík.