Snídaně na téma Cvičení při práci – otevřený termín

Připojte se k pravidelným networkingovým snídaním v Kolíně

Další snídaně bude v Café Kaftan od 8.00 do 10.30 hod v zatím neznámé datum. Termín oznámíme až se uklidní situace ohledně vládních nařízení spojených s koronavirem.

Přijďte s námi posnídat. Stačí, když si zajistíte místo přes tlačítko níže. Počet míst bude vždy omezen, tak abychom se v prostoru kavárny všichni cítili příjemně. V ceně snídaně je bohatý raut (šunková a sýrová mísa, zelenina, ovoce, lívanečky, jogurt, müsli, pečivo, džus, voda, káva, čaj, párečky, slanina, vajíčka, marmeláda, máslo) a program. Pro členy, kteří mají alespoň základní členství, je vstup na snídani zvýhodněn.

Téma snídaně bude Cvičení při práci a naše pozvání přijal Jiří Zadina.

Jiří Zadina je spoluautor projektu OfficeFitness.cz, 5 minutový trenér pro lidi v kanceláři online a osobní fitness trenér.

Dlouhé sezení způsobuje mnohé obtíže a je potřeba s ním něco dělat, přitom stačí pravidelný zvyk pár minut denně.

Jaký bude harmonogram snídaně?

8.00 – 8.30 příchod účastníků a prostor pro snídani
8.30 – 9.00 – představení účastníků
9.00 – 10.00 – téma snídaně
10.00 – 10.30 – prostor pro dotazy, diskusi a networking

Rezervovat místo na snídani (otevřený termín)

A jaká témata už se na snídaních rozebírala? Produktivita, improvizace, knihy, LinkedIn, komunikace s novináři, vedení lidí a firem, první pomoc, online marketing a 3D tisk.

A pro koho jsou snídaně určeny? Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatelé e-shopů, ale i majitelé menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní a zvažujete podnikání, bude pro Vás snídaně také přínosná.

A proč vůbec na snídani dorazit? Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

A co o první snídani řekla Jana Patková? „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rad potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“ Jan Musil potom napsal ze snídaně tento report.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013, k dalším pravidelným akcím patří třeba obědy.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Lída Charvátová a Jiří Krejčík.