Networkingové snídaně v Kolíně

Připojte se k pravidelným networkingovým snídaním v Kolíně

Od listopadu 2019 pořádáme v Kolíně podnikatelskou snídani v Café Kaftan od 8.00 do 10.30 hod.

Přijďte s námi posnídat. Stačí, když si zajistíte místo přes tlačítko níže. Počet míst bude vždy omezen na 20 lidí, tak se zajištěním místa moc neotálejte. V ceně snídaně je bohatý raut (šunková a sýrová mísa, zelenina, ovoce, lívanečky, jogurt, müsli, pečivo, džus, voda, káva, čaj, párečky, slanina, vajíčka, marmeláda, máslo). Pro členy, kteří mají alespoň základní členství, je vstup na snídani zvýhodněn.

Další snídaně bude v září 2020, téma bude ještě upřesněno.

Jaký bývá harmonogram snídaně?

8.00 – 8.30 příchod účastníků a prostor pro snídani
8.30 – 9.00 – představení účastníků
9.00 – 10.00 – téma snídaně
10.00 – 10.30 – prostor pro dotazy, diskusi a networking

A jaká témata už se na snídaních rozebírala? Produktivita, improvizace, knihy, LinkedIn, komunikace s novináři, vedení lidí a firem, první pomoc.

A pro koho jsou snídaně určeny? Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatelé e-shopů, ale i majitelé menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní a zvažujete podnikání, bude pro Vás snídaně také přínosná.

A proč vůbec na snídani dorazit? Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

A co o první snídani řekla Jana Patková? „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rad potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“ Jan Musil potom napsal ze snídaně tento report.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013, k dalším pravidelným akcím patří třeba obědy, které se konají každý týden.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Lída Charvátová a Jiří Krejčík.