Podnikatelské snídaně v Kolíně

Připojte se k pravidelným podnikatelským snídaním v Kolíně

Od listopadu 2019 pořádáme jednou za měsíc v Kolíně podnikatelskou snídani v Café Kaftan od 8.00 do 10.30 hod.

Přijďte s námi posnídat. Stačí, když si zajistíte místo přes tlačítko níže. Počet míst bude vždy omezen na 20 lidí, tak se zajištěním místa moc neotálejte. V ceně snídaně je bohatý raut (šunková a sýrová mísa, zelenina, ovoce, lívanečky, jogurt, müsli, pečivo, džus, voda, káva, čaj, párečky, slanina, vajíčka, marmeláda, máslo). Vstupné na snídani je 350 Kč. Pro členy, kteří mají alespoň základní členství, je vstup na snídani zvýhodněn na 300 Kč.

Další podnikatelská snídaně bude ve čtvrtek 19. 3. 2020 na téma „Esence PR pro podnikatele aneb Jak se dostat do médií?“.

Posnídá s námi Lidija Erlebachová, senior konzultantka v oboru Public Relations a komunikace se zkušenostmi jak na straně PR agentury, klienta na pozici manažerky korporátní komunikace a tiskové mluvčí, tak PR konzultantky na volné noze.

Vysvětlí, jak vytěžit maximum z PR, kdy a jak oslovit novináře, jak napojit PR do ostatních
aktivit marketingového mixu a další.

Zajistit místo na snídani 19. 3. 2020

Jaký bude harmonogram snídaně?

8.00 – 8.30 příchod účastníků a prostor pro snídani
8.30 – 8.40 – představení účastníků
8.40 – 10.00 – téma snídaně
10.00 – 10.30 – prostor pro dotazy, diskusi a networking

A pro koho jsou snídaně určeny? Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatelé e-shopů, ale i majitelé menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní a zvažujete podnikání, bude pro Vás snídaně také přínosná.

A proč vůbec na snídani dorazit? Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

A co o první snídani řekla Jana Patková? „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rad potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“ Jan Musil potom napsal ze snídaně tento report.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013, k dalším pravidelným akcím patří třeba obědy, které se konají každý týden.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Lída Charvátová a Jiří Krejčík.