Podnikatelské snídaně v Kolíně

Připojte se k pravidelným podnikatelským snídaním v Kolíně

Od listopadu 2019 pořádáme jednou za měsíc v Kolíně podnikatelskou snídani v Café Kaftan od 8.00 do 10.30 hod.

Přijďte s námi posnídat. Stačí, když si zajistíte místo přes tlačítko níže. Počet míst bude vždy omezen, tak se zajištěním místa moc neotálejte. V ceně snídaně je bohatý raut (šunková a sýrová mísa, zelenina, ovoce, lívánečky, jogurt, müsli, pečivo, džus, voda, káva, čaj, párečky, slanina, volská oka, marmeláda, máslo). Vstupné na snídani je 350 Kč. Pro členy, kteří mají alespoň základní členství, je vstup na snídani zvýhodněn na 300 Kč.

Druhá podnikatelská snídaně bude ve čtvrtek 5. 12. 2019 na téma „Improvizace pro obchodní účely“.

Hostem bude Andrea Moličová, která jako lektorka pomáhá lidem hledat jejich přirozený talent v oblasti měkkých dovedností. Školí hlavně manažery, vedoucí týmů a obchodníky, kteří potřebují ovládat verbální i neverbální komunikaci. Vše pod hlavičkou firmy Improvison, která aplikuje principy divadelní improvizace do firemního prostředí, škol a neziskových organizací.

Zajistit místo na snídani 5. 12. 2019

A pro koho jsou snídaně určeny? Pro lidi, kteří podnikají na internetu, freelancery, drobné živnostníky, provozovatelé e-shopů, ale i majitelé menších a středních firem. Pokud jste zaměstnaní a zvažujete podnikání, bude pro Vás snídaně také přínosná.

A proč vůbec na snídani dorazit? Získáte inspiraci, poznáte nové zajímavé a podnikavé lidi, dostanete se mimo svojí profesní bublinu, předejdete vyhoření a stanete se součástí inspirativní komunity.

A co o první snídani řekla Jana Patková? „Někdo hledá inspiraci, někdo se chce něco naučit .. a někdo se rad potká s lidmi, co mají co říct a něco umí! Skvělý počin.“ Jan Musil potom napsal ze snídaně tento report.

Komunitu v Kolíně rozvíjíme od roku 2013, k pravidelným akcím patří třeba obědy, které se konají každý týden.

Podnikatelské snídaně pro Vás pořádá Lída Charvátová a Jiří Krejčík.