Partneři

Naši členové získávají u partnerů zajímavější podmínky. Každý člen má k dispozici v interním dokumentu informace o partnersví a jak výhodu získat. Členem se stanete tehdy, pokud máte nějaký tarif nebo alespoň základní členství.

JIRKONT.cz
Certifikovaná marketingová agentura v programu Google Partner a ověřená agentura Seznamu. Pomáhá s on-line marketingem, především se SEO a PPC kampaněmi. Pomůže přivést nové návštěvníky na webové stránky a zvyšit tržby. Přání klientů plní s individuálním přístupem a maximální péčí.
www.jirkont.czJazyková škola LEVL začala v Kolíně působit v roce 2006. Začínala s výukou anglického jazyka. Později se její nabídka rozrostla i o další cizí jazyky. Dnes nabízí výuku němčiny, španělštiny, ruštiny, francouzštiny, švédštiny, italštiny, japonštiny a čínstiny.
www.levl-languages.czPronájem dodávek v Kolíně od roku 2013. V nabídce mají nákladové dodávky Peugeot Boxer Maxi a WV Transporter s kapacitou 9 míst. Nejsou standardní půjčovna s pevnou pracovní dobou, počítáním najetých km nebo jinými omezeními, naopak se snaží vycházet našim zákazníkům maximálně vstříc.
www.pujc-si-me.cz


Chcete prodávat na svých webových stránkách e-booky, webináře, kurzy, vstupenky, školení nebo třeba fyzické produkty? Vyzkoušejte SimpleShop, jednoduchý prodejní systém s maximální automatizací a napojením na desítky aplikací.
www.simpleshop.cz


Neomezená online správa faktur. Umožňuje vystavovat faktury pohodlně, jednoduše, do minuty. Odkudkoli a kdekoli! Párování plateb s bankou, API, EET. Přidejte se k 22 000 živnostníkům, malým firmám, plátcům i neplátcům DPH.
www.vyfakturuj.cz


Zážitková střelba – seberte odvahu a překonejte sami sebe! Užijte si narozeniny a oslavte je střelbou na kovové a papírové terče. Teambuildingové akce pro firmy – max. 20 lidí. Dovolte vašim lidem vypnout, zahodit starosti a nechte je překonat vlastní hranice! Příprava na zbrojní průkaz, příprava na střelecké závody. Individuální trénink střelby podle potřeb klienta.
www.shortytactical.cz


Probouzíme ve vás hrdiny – učíme první pomoc zážitkem! Jsme nadšenci, kteří chtějí v České republice znovu oživit kvalitní výuku první pomoci. Umíme jí učit tak, že to lidi baví a dává jim to smysl. Pomocí silného zážitku vám dáme sebejistotou k dělání opravdových činů, které pomáhají druhým. A leckdy zachraňují životy. Členy coworkingu jsme výuku učili na snídani.
www.prpom.cz


Každý rok nové mobily a počítače pro váš byznys! Podnikejte bez starostí o hardware. S pronájmem elektroniky se o vaše mobily a počítače postarají v Alze. Využijte nabídky pro coworkingové centrum coworking Kolín.
www.alza.cz/neo-pro-firmy