Google Business Group Kolín se stala oficiální komunitou

 

Google Business Group Kolín se stala oficiální komunitou

Kolínská odnož Google Business Group se oficiálně stala aktivní komunitou. Celkově tak patří mezi pouhá čtyři města v České republice, kterým se to prozatím povedlo. A navíc ještě

v součtu s polskou Varšavou k jediným místům v celé Evropě.

 

GBG Kolín logo

Podmínek pro zaktivnění skupiny bylo několik, ale ta nejdůležitější zahrnovala pořádání dvou komunitních akcí do půl roku. Kolín tuto podmínku splnil už po třech měsících, a tak se v prosinci zařadil k Praze, Brnu a Ostravě, které už jsou aktivní. Do budoucna plánuje dalších několik neformálních setkání, a to nejbližší by se mohlo uskutečnit už v lednu, nebo únoru příštího roku.

 

Google Business Group po celém světě podporuje rodící se komunity, které mají zájem o podnikání, ale nejen o něj. Organizátoři se snaží vybudovat ve svém městě a jeho okolí komunitu, která se bude pravidelně scházet a za pomoci různých přednášek či workshopů se naučí něco nového a potká lidi se stejnými zájmy. Nejvíce těchto skupin existuje v Indii nebo Brazílii, a právě Česká republika patří mezi státy s velkým zájmem o tuto činnost. V přípravě na zaktivnění je ještě dalších osm českých měst z různých koutů republiky.

 

10. 12. 2014

Tisková mluvčí: Veronika Březinová

email: info@coworkingkolin.cz

www: https://coworkingkolin.cz/ www: http://www.gbgkolin.cz/

 

20141210-tz-gbgkolin-je-aktivni-skupinou.docx

Napsat komentář