Kolínská DiscGolfová liga 2020

Od května 2020 spouštíme discgolfovou ligu v Kolíně. Přihlašování je stále otevřené a do ligy se můžete v jejím průběhu zapojit.

Do ligy se registrujte přes formulář níže a my vám nasdílíme tabulku, kde uvidíte ostatní hráče. Liga bude končit na konci srpna 2020.

Co to vůbec je DiscGolf? Herním stylem se podobá klasickému golfu, ale místo golfového míčku se používá létající talíř (frisbee), kterým se snažíte trefit do různě rozmístěných discgolfových košů po hřišti s co nejmenším počtem hodů.

Přijďte si s námi zaházet a pobavit se. Zasportujete si na čerstvém vzduchu, poznáte nové lidi a třeba i něco vyhrajete. Startovné je 300 Kč.

Pro koho je DiscGolfová liga v Kolíně?

Nejen pro členy coworkingu, podnikatele na internetu, majitelé firem nebo živnostníky, ale prakticky pro každého, kdo by si s námi chtěl zahrát. Přihlašování je stále otevřené. Každého přihlášeného informujeme o herním systému a dalším průběhu.

Kde budeme hrát a co když nemáte disky?

Hrajeme na DiscGolfovém hřišti v Kolíně na Kmochově ostrově. S lidmi z coworkingu na ostrov chodíme hrát už několik let a baví nás to. Disky si můžete zapůjčit u nás v kanceláři nebo přímo na ostrově za 30 Kč. Kdy budete chodit hrát je pouze na vás a na domluvě se soupeři.

Přihlásit se do DiscGolfové ligy

Na konci ligy vyhlásíme pořadí a předáme ceny těm nejlepším. Ještě nevíme jak to přesně bude, ale gril a pivko by na vyhlášení nemělo chybět :-).

DiscGolfovou ligu pro Vás v Kolíně organizuje Aleš Mráček a Jiří Krejčík. Dotazy směřujte na mail info@coworkingkolin.cz.