Coworkingové centrum v Kolíně uspořádalo první meetup

 

Coworkingové centrum v Kolíně uspořádalo první meetup

První coworkingové centrum v Kolíně, kde v současné době pracují čtyři lidé, pořádalo svůj první Meetup. Setkání bylo neformální, otevřené široké veřejnosti a konalo se 1. listopadu v jedné z kolínských restaurací. Diskutovalo se o

tématech spojených s podnikáním na internetu, programováním a internetovým marketingem.

Zakladatelům tohoto centra, Martinu Kokešovi a Jiřímu Krejčíkovi, se podařilo sehnat hosta, který se snažil zodpovědět dotazy všech účastníků. Šlo o specialistu výkonnostního marketingu Michala Fintu, který v současnosti pracuje ve firmě Popron.cz. Tato společnost má dokonce své výdejní místo i na kolínském náměstí. Ještě před samotnou akcí byl na facebookových stránkách Coworkingu dokument, kam návštěvníci mohli psát své otázky. Ty pak Michal Finta zodpověděl.

 

“První setkání určitě nebylo tím posledním, protože ho máme v plánu pořádat pravidelně, jednou do měsíce. Vždy chceme sehnat hosta, který se k našemu podnikání nějakým způsobem váže. Mohou přijít všichni, koho tato oblast zajímá, nemusí v kanceláři nutně pracovat.” Řekl Martin Kokeš.

 

Jiří Krejčík mluvil o dalším termínu Meetupu i o omezené kapacitě. “Na meetupu ale nemůže být více než dvacet lidí, protože by host nestihl zodpovědět všechny dotazy a diskuze by byla asi hodně dlouhá. Kapacita je tedy omezená a i proto jsme vytvořili událost na Facebooku, kam se už teď mohou lidé hlásit. Druhý Meetup proběhne 6. prosince, ale zatím přesně nevíme, kde se sejdeme. Informace průběžně aktualizujeme na Facebooku a za pár dní už budeme jistě vědět i jméno příštího hosta. Zatím je vše v jednání.”

 

Chcete-li se o této akci dozvědět více informací nebo se přihlásit, podívejte se na oficiální facebookové stránky Coworkingu Kolín: https://www.facebook.com/coworkingkolin.

 

7.11. 2013

Tisková mluvčí: Veronika Březinová

email: info@coworkingkolin.cz

www: https://coworkingkolin.cz/

20131107-TZ-prvni-meetup-CoworkingKolin.docx

Napsat komentář