Coworkingové centrum uspořádá osmý meetup netradičně

 

Coworkingové centrum uspořádá osmý meetup netradičně

Zakladatelé coworkingového centra, Martin Kokeš a Jiří Krejčík, se vzhledem k horkému počasí rozhodli uspořádat osmý meetup netradičně. Tentokrát se nebude jednat o přednášku od zajímavého hosta, ale o interaktivní odpoledne, které

se bude konat na Kmochově ostrově v Kolíně.

CoworkingKolin.cz - sedmý meetup

V něm se návštěvníci osobně seznámí se všemi členy sdílené kanceláře a budou si s nimi moci osobně popovídat. “Nechceme být při tak hezkém počasí zavření někde na přednášce, a tak jsme se v kanceláři domluvili, že tentokrát uděláme meetup venku. Máme připravené nějaké hry, můžeme si půjčit šlapadla a neformálně si popovídat. Rádi bychom lidem představili náš kolektiv, který je sice pracovitý, ale umí se i bavit. A tím k nám třeba přilákat nové lidi.”Uvedl Martin Kokeš.

 

“Sejdeme se v pět hodin přímo v Coworkingu, který se nachází v centru Kolína. Tak návštěvníci uvidí, jak to u nás vůbec vypadá, a pak vyrazíme na meetup. Akce se bude konat ve středu 16. července. Zváni jsou už tradičně všichni, které zajímá celý koncept centra, ale i podnikání na Internetu, programování nebo grafika.” Upřesnil Jiří Krejčík.

 

Sedmý meetup, pořádaný 6. června, se věnoval affiliate marketingu. Přednášel na něm Martin Bětík, který v současné době pracuje jako team leader ve společnosti VIV NETworks. Ta zastupuje v ČR celosvětovou veřejnou provizní síť CJ.com. Hodinovou přednášku si mohou všichni zájemci poslechnout na internetovém portálu YouTube.

Pokud vás další meetup zaujal, podívejte se na oficiální událost na Facebooku, kde se můžete na akci přihlásit.

 

9. 6. 2014

Tisková mluvčí: Veronika Březinová

email: info@coworkingkolin.cz

www: https://coworkingkolin.cz/

 

20140609-tz-interaktivni-meetup.docx