Co se skrývá pod pojmem Coworking? To se dozvíte na šestém meetupu

 

Co se skrývá pod pojmem Coworking? To se dozvíte na šestém meetupu

Coworkingové centrum v Kolíně oslaví v květnu výročí. Jeho zakladatelé, Martin Kokeš a Jiří Krejčík, totiž už půl roku pořádají Meetupy. Neformální setkání se orientují na mnoho témat spojených s podnikáním na internetu, marketingem, grafikou nebo programováním. I proto se rozhodli udělat přednášku s názvem “Co je to coworking?”. Jiří Krejčík v ní vysvětlí, jak

vlastně tato forma spolupráce vznikla a jestli vůbec může fungovat v malém městě, jako je Kolín. Žádné vstupné se neplatí, přednáška je zdarma.

 

CoworkingKolin.cz - pátý meetup

“Na meetupech dostáváme od nově příchozích dost často mnoho otázek ohledně Coworkingu. Vždy se snažíme vysvětlit, o co nám vůbec jde a jak vlastně fungujeme. Místo neustálého opakování jsme se ale rozhodli uspořádat přednášku. Zodpovíme na ní všechny otázky, které budou návštěvníky zajímat. Snad už bude pojem Coworking mezi lidmi na Kolínsku známější, než byl doteď.” Řekl Jiří Krejčík, jeden ze zakladatelů centra a přednášející.

 

Páté neformální setkání proběhlo 4. dubna a jeho tématem byl Time management. Ondřej Suchánek ve své přednášce představil metodu GTD – getting things done. Návštěvníci tak diskutovali o tom, jak si organizují svůj čas, a jakým způsobem se dá docílit zlepšení. Na pátý Meetup dorazilo hned několik nových návštěvníků, mezi kterými se vyskytli studenti středních škol z Kolína i blízkého okolí. Přednáška je volně dostupná na YouTube.

 

Na šestý Meetup se můžete těšit 9. května od 19:00 hodin. Už tradičně se bude konat v salonku restaurace Budvarka v Kolíně. Zváni jsou úplně všichni, které koncept Coworkingu alespoň trochu zajímá. Pokud se nebudete moci dostavit, přednáška bude dostupná na internetovém kanálu YouTube. Více informací se dozvíte na facebookových stránkách události, kde se můžete přihlásit.

 

10. 4. 2014

Tisková mluvčí: Veronika Březinová

email: info@coworkingkolin.cz

www: https://coworkingkolin.cz/

 

20140410-tz-co-se-skryva-pod-pojmem-coworking.docx